Registrácia do databázy uchádzačov

Chcete byť oslovený s pracovnou ponukou priamo pre Vás?

Pokiaľ chcete byť oslovený s ponukou pracovnej príležitosti, ktorá bude vyhovovať priamo Vám, pošlite nám svoj životopis a my Vás zaradíme do databázy záujemcov o voľné pracovné miesta. Pomôžete si k rýchlejšej pracovnej ponuke priamo pre Vás. Pošlite nám svoje kontaktné údaje a životopis (CV), v ktorom nezabudnite uviesť Vaše dosiahnuté vzdelanie a pracovné skúsenosti.

Pokiaľ si neviete rady so spracovaním životopisu, alebo potrebujete ďalšie informácie, radi Vám pomôžeme. Stačí zavolať na našu linku +421 31 780 19 71, alebo využite náš formulár na vytvorenie životopisu.

Poslať životopis

Kontaktné informácie

 

Kliknutím na vyššie uvedené tlačidlo „SÚHLAS“ súhlasím so spracovaním a uchovaním všetkých mojich osobných údajov. Osobné údaje budú spracované v súlade s rozhodnutím Komisie EU zo dňa 15. júna 2001 a zákonom č.18/2018 Z.z . Tieto údaje poskytujem spoločnosti Proact People s.r.o. výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania a to na dobu výberového konania, najviac však na 1 rok od ich poskytnutia. Kedykoľvek budete môcť požiadať spoločnosť Proact People s.r.o. o zmazanie alebo o opravu osobných údajov.