Skladník

14.03.2024 Lokalita: Pliešovce

Pre nášho spoľahlivého partnera hľadáme vhodného kandidáta do výroby na pozíciu Skladníka. Náplňou práce na tejto pozícií, je: - obsluha VZV - uskladnenie a vyskladnenie tovaru - starostlivosť o pridelené motorové vozíky - zodpovednosť za výkon a kvalitu na svojom pracovisku v rámci možností - práca na zmeny

Ponúkame:

  • prémie a odmeny v závislosti od výkonu
  • finančný príspevok na stravovanie
  • príplatky za zmennosť a pod.

Náplň práce:

  • obsluha VZV
  • uskladnenie a vyskladnenie tovaru
  • starostlivosť o pridelené motorové vozíky
  • zodpovednosť za výkon a kvalitu na svojom pracovisku v rámci možností
  • práca na zmeny

Požadujeme:

  • Hľadáme manipulanta VZV s praxou, zodpovedný prístup k práci je samozrejmosťou