Operátor/ka vo výrobe plastov Pliešovce

14.03.2024 Lokalita: Pliešovce

Pre nášho nového partnera hľadáme vhodných kandidátov do výroby na pozície operátorov výroby a pomocných operátorov. Jedná sa o úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá vyrába rôzne druhy plastových výrobkov pre strojársky, elektrotechnický a spotrebný priemysel. Náplňou práce na tejto pozícií, je: - práce súvisiace s obsluhou vstrekovacieho lisu, - oddeľovanie a začisťovanie plastových výliskov, - vyberanie výliskov zo stroja, - balenie určené podľa druhu výliskov a lepenie etikiet - práce súvisiace s kompletizáciou výrobkov - zodpovednosť za výkon a kvalitu na svojom pracovisku v rámci možností, - práca v 3-zmennej prevádzke, vrátane nočnej práce, - dokončovacie práce.

Ponúkame:

  • prémie a odmeny v závislosti od výkonu
  • finančný príspevok na stravovanie
  • príplatky za zmennosť a pod. výška hrubej mzdy sa pohybuje v rozmedzí 750-1000€/mesiac
  • možnosť kreatívnej výroby rôznych produktov aj podľa vlastného návrhu

Náplň práce:

  • - práce súvisiace s obsluhou vstrekovacieho lisu,- oddeľovanie a začisťovanie plastových výliskov,- vyberanie výliskov zo stroja,- balenie určené podľa druhu výliskov a lepenie etikiet- práce súvisiace s kompletizáciou výrobkov- zodpovednosť za výkon a kvalitu na svojom pracovisku v rámci možností,- práca v 3-zmennej prevádzke, vrátane nočnej práce,- dokončovacie práce.

Požadujeme:

  • zodpovednosť
  • dochvíľnosť
  • ochota vzdelávať sa
  • jedná sa o jednoduchú a nenáročnú prácu v 3 zmennej prevádzke
  • výhodou je prax v oblasti obsluhy vstrekolisov a výhodou je kreativita a "umelecký duch"