Škrabač/lapovač/brúsič - strojársky priemysel

27.04.2023 Lokalita: Galanta

Máte aspoň malé skúsenosti v oblasti presného strojárstva a ste otvorený novým výzvam ? Čítajte ďalej ....

Ponúkame:

  • V spoločnosti nášho Klienta, pre ktorého túto pozíciu obsadzujeme začali s novým projektom montáže sústruhov novej generácie.Pre túto montáž obsadzujeme pozíciu - škrabač. Ide o špecifickú prácu, ktorá na Slovensku nie je veľmi rozšírená a u ktorej sa jedná o dosahovanie požadovanej geometrickej presnosti stroja škrabaním, lapovaním a brúsením. Je to ručná práca v montáži, vhodná pre fyzicky zdatného muža s dobrým zrakom.
  • Pre nového zamestnanca je pripravený kvalitný dlhodobý školiaci program a rôzne ďalšie benefity, ktoré Klient upresní vybraným kandidátom na osobnom pohovore. Klient ponúka stabilnú a dlhodobú spoluprácu v kvalitnej spoločnosti.1-zmenná prevádzka, pracovná doba PO-PIA 06 - 14:00 hod., po zaučení a nadobudnutí schopnosti pracovať samostatne, je možné dohodnúť pracovnú dobu aj inak. Pri tejto pozícií má kandidát možnosť nadobudnúť kvalifikáciu, ktorá sa stáva čoraz viac žiadanou v rámci celého sveta.
  • Nástupná mzda 1000 EUR, po skúšobnej dobe zvýšenie podľa dohody a priebežne dosahovaných výkonov a spokojnosti nadriadeného.

Náplň práce:

  • dosahovanie požadovanej geometrickej presnosti stroja škrabaním, lapovaním a brúsením. Je to ručná práca v montáži, vhodná pre fyzicky zdatného muža s dobrým zrakom

Požadujeme:

  • SŠ - vyučený v odbore strojný zámočník, montážnik, jemný mechanik
  • skúsenosti v tomto obore sú vítané, no ponúkame kvalitné zaškolenie

Odpovedať na inzerát

Zaujal vás tento inzerát? Zavolejte na nášu kontaktnú linku alebo nám zašlite Vaše osobné údaje prostredníctvom formulára a mi sa Vám ozveme.

Kontaktné informácie

 

Kliknutím na vyššie uvedené tlačidlo „ Súhlas“ súhlasím so spracovaním a uložením mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č.18/2018 Z.z. ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.