Škrabač presnosti stroja s praxou - TPP Sládkovičovo

27.09.2021 Lokalita: Sládkovičovo

Práca na zaujímavej pozícii, dlhodobá a stabilná s nástupom IHNEĎ !

Ponúkame:

  • Ponúkame prácu na pozícii, ktorá sa v súčasnosti stáva veľmi vyhľadávanou v oblasti strojárstva, kde môžete naplno využiť svoje štúdiom získané vedomosti a praktické skúsenosti z predošlých zamestnaní v tejto oblasti a získať vynikajúcu dlhodobú perspektívu v dlhoročne fungujúcej a stabilnej spoločnosti. Kandidátovi bude ponúknuté kvalitné detailné zaškolenie k jeho doterajším získaným vedomostiam a skúsenostiam.
  • nástupnú mzdu 1000 EUR/brutto/mesiac, po zaškolení a osamostatnení sa v práci zvýšenie mzdy v závislosti od zručnosti a schopnosti kandidáta. Stravné lístky, výborné kvalitné zaškolenie, ďalšie benefity (budú špecifikované vybranému kandidátovi). Zákonné príplatky v zmysle Zákonníka práce.

Náplň práce:

  • Vašou úlohou bude dosahovanie požadovanej geometrickej presnosti stroja (na sústruhoch novej generácie) škrabaním, lapovaním a brúsením. Jedná sa o precíznu ručnú prácu v montáži, ideálnu pre mladšieho, fyzicky zdatného kandidáta s výborným zrakom. Hľadáme kandidáta , ktorý je vyučený v odbore strojný zámočník, montážnik alebo jemný mechanik, ideálne s praktickými skúsenosťami v danom odbore.

Požadujeme:

  • hľadáme kandidáta ideálne s praxou, vyučeného v odbore strojný zámočník, montážnik alebo jemný mechanik (vyučenie v odbore je PODMIENKOU !), fyzicky zdatného, precízneho a presného, s výborným zrakom
  • možnosť nástupu čo najskôr

Odpovedať na inzerát

Zaujal vás tento inzerát? Zavolejte na nášu kontaktnú linku alebo nám zašlite Vaše osobné údaje prostredníctvom formulára a mi sa Vám ozveme.

Kontaktné informácie

 

Kliknutím na vyššie uvedené tlačidlo „ Súhlas“ súhlasím so spracovaním a uložením mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č.18/2018 Z.z. ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.