Prevádzkárka Ranču

27.02.2022 Lokalita: Galanta

Poď využiť svoju kreativitu, skvelé nápady a organizačné zručnosti k nám !

Ponúkame:

  • Dlhodobá a mimoriadne zaujímavá pracovná perspektíva v stabilnej spoločnosti, ktorá Vám dá priestor pre uplatnenie všetkých Vašich skúseností a zručností z podobnej oblasti.

Náplň práce:

  • Pre nášho klienta, dlhoročne úspešne pôsobiacu a prosperujúcu spoločnosť - Ranč v Galante, hľadáme šikovnú, ambicióznu dámu na pozíciu Prevádzkárky, ktorá veľmi rada svoje skvele nápady, plány a predstavy mení na skutočnosť, nebojí sa výziev, má rada organizovanie, prácu aj s plánmi, aj s ľuďmi, aj so zvieratkami. Náplňou práce je manažment chodu Ranču a usporadúvanie spoločenských a športových akcií.

Požadujeme:

  • Samostatne zmýšľajúca osobnosť, pokroková a kreatívna. Riadiaci typ s prirodzenou autoritou. Organizovaná a zodpovedná osobnosť. Komunikatívna znalosť AJ a užívateľská znalosť práce s PC - MS Office, VP sk. B.

Odpovedať na inzerát

Zaujal vás tento inzerát? Zavolejte na nášu kontaktnú linku alebo nám zašlite Vaše osobné údaje prostredníctvom formulára a mi sa Vám ozveme.

Kontaktné informácie

 

Kliknutím na vyššie uvedené tlačidlo „ Súhlas“ súhlasím so spracovaním a uložením mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č.18/2018 Z.z. ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.