Montážny pracovník v strojárstve, vyučený v odbore, no aj bez praxe-Sládkovičovo

03.01.2022 Lokalita: Sládkovičovo

Skvelá príležitosť - stabilná práca s nástupom IHNEĎ

Ponúkame:

  • Pre mimoriadne zaujímavý projekt nášho Klienta v Sládkovičove hľadáme na TPP šikovného, zručného kandidáta, hoc aj absolventa v odbore, kde Vašou úlohou bude dosahovanie požadovanej geometrickej presnosti stroja (na sústruhoch novej generácie) škrabaním, lapovaním a brúsením. Jedná sa o precíznu ručnú prácu v montáži, ideálnu pre mladšieho, fyzicky zdatného kandidáta s výborným zrakom. Hľadáme kandidáta , ktorý je vyučený v odbore - ideálne strojný zámočník, montážnik alebo jemný mechanik, prax je vítaná, no radi prijmeme aj vyučeného absolventa bez praxe, ktorého zaškolíme .
  • práca na pozícii, ktorá sa v súčasnosti stáva veľmi vyhľadávanou v oblasti strojárstva, kde môžete naplno využiť svoje štúdiom získané vedomosti a praktické skúsenosti z predošlých zamestnaní v tejto oblasti a získať vynikajúcu dlhodobú perspektívu v dlhoročne fungujúcej a stabilnej spoločnosti.Kandidátovi bude ponúknuté kvalitné detailné zaškolenie k jeho doterajším získaným vedomostiam a skúsenostiam.
  • nástupná mzda 1000 EUR brutto

Náplň práce:

  • dosahovanie požadovanej geometrickej presnosti stroja (na sústruhoch novej generácie) škrabaním, lapovaním a brúsením.

Požadujeme:

  • vzdelanie na pozícii strojný zámočník, montážnik, jemný mechanik, prax vítaná, nie je podmienkou - zaučíme
  • dobrý zrak aj fyzická kondícia
  • precíznosť a spoľahlivosť
  • možnosť nástupu ihneď

Odpovedať na inzerát

Zaujal vás tento inzerát? Zavolejte na nášu kontaktnú linku alebo nám zašlite Vaše osobné údaje prostredníctvom formulára a mi sa Vám ozveme.

Kontaktné informácie

 

Kliknutím na vyššie uvedené tlačidlo „ Súhlas“ súhlasím so spracovaním a uložením mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č.18/2018 Z.z. ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.