Montážny pracovník v strojárstve, vyučený v odbore, aj bez praxe

12.01.2023 Lokalita: Sládkovičovo

Pre mimoriadne zaujímavý projekt nášho Klienta v Sládkovičove hľadáme na TPP šikovného, zručného kandidáta, hoc aj absolventa v odbore, kde Vašou úlohou bude dosahovanie požadovanej geometrickej presnosti stroja (na sústruhoch novej generácie) škrabaním, lapovaním a brúsením.

Ponúkame:

  • Pre mimoriadne zaujímavý projekt nášho Klienta v Sládkovičove hľadáme na TPP šikovného, zručného kandidáta, hoc aj absolventa v odbore, kde Vašou úlohou bude dosahovanie požadovanej geometrickej presnosti stroja (na sústruhoch novej generácie) škrabaním, lapovaním a brúsením. 
  • Jedná sa o precíznu ručnú prácu v montáži, ideálnu pre mladšieho, fyzicky zdatného kandidáta s výborným zrakom. Hľadáme kandidáta , ktorý je vyučený v odbore - ideálne strojný zámočník, montážnik alebo jemný mechanik, prax je vítaná, no radi prijmeme aj vyučeného absolventa bez praxe, ktorého zaškolíme . 
  • Zaškolenie prebehne v materskej spoločnosti v Nemecku, po zaškolení zvýšenie mzdy.
  • Zamestnanecké výhody, benefityPonúkame prácu na pozícii, ktorá sa v súčasnosti stáva veľmi vyhľadávanou v oblasti strojárstva, kde môžete naplno využiť svoje štúdiom získané vedomosti a praktické skúsenosti z predošlých zamestnaní v tejto oblasti a získať vynikajúcu dlhodobú perspektívu v dlhoročne fungujúcej a stabilnej spoločnosti.Kandidátovi bude ponúknuté kvalitné detailné zaškolenie k jeho doterajším získaným vedomostiam a skúsenostiam.
  • nástupná mzda 1000 EUR, po skúšobnej dobe a zaškolení bude mzda zvýšená v závislosti od kvality a zručnosti kandidáta. Zaškolenie v Nemecku, následne zvýšenie mzdy.

Náplň práce:

  • Vašou úlohou bude dosahovanie požadovanej geometrickej presnosti stroja (na sústruhoch novej generácie) škrabaním, lapovaním a brúsením. Jedná sa o precíznu ručnú prácu v montáži, ideálnu pre mladšieho, fyzicky zdatného kandidáta s výborným zrakom.

Požadujeme:

  • veľmi dobrá fyzická zdatnosť
  • výborný zrak
  • vyučený v odbore - ideálne strojný zámočník, montážnik alebo jemný mechanik, prax je vítaná
  • precíznosť, spoľahlivosť

Odpovedať na inzerát

Zaujal vás tento inzerát? Zavolejte na nášu kontaktnú linku alebo nám zašlite Vaše osobné údaje prostredníctvom formulára a mi sa Vám ozveme.

Kontaktné informácie

 

Kliknutím na vyššie uvedené tlačidlo „ Súhlas“ súhlasím so spracovaním a uložením mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č.18/2018 Z.z. ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.