ZÁMOČNÍK - ZVÁRAČ - MONTÉR

30.10.2017 Lokalita: Komárno Možnost ubytování

Hľadáme skúsených zámočníkov, zváračov a montérov do zahraničia. Jedná sa o dlhodobú prácu na hlavný pracovný pomer.

Ponúkame:

  • Ponúkame dlhodobú prácu na hlavný pracovný pomer.
  • Práca na slovenskú pracovnú zmluvu.
  • Doprava zabezpečená zdarma.
  • Ponúkame ubytovanie formou apartmánových domov.
  • Ubytovanie zabezpečené ZADARMO.
  • Mzda od 10 €/hod. netto + diéty.
  • Týždenné vyplácanie záloh už počas prvého týždňa v práci.
  • Možnosť pracovať nadčasy.
  • Nárok na platenú dovolenku.
  • Pomáhame so všetkými registráciami.
  • MOŽNOSŤ IHNEĎ VYCESTOVAŤ!
  • Príležitosť pre rozvoj Vašich praktických zručností.
  • Možnosť profesionálneho rastu.

Náplň práce:

  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu v priemyselnej výrobe.
  • Montovanie a ukladanie vnútorných a vonkajších potrubných rozvodov.
  • Montovanie kovových konštrukcii.
  • Samostatné práce na základe výkresovej dokumentácie.
  • Obrábanie kovov.
  • Rezanie kovov.
  • Práca s vŕtačkou.
  • Zváranie rúr, zváranie nerezovej ocele.

Požadujeme:

  • vyučenie v odbore technické alebo strojárske vzdelanie.
  • PRAX V OBORE min. 3 ROKY
  • u ZVÁRAČOV - platné zváračské skúšky TIG alebo CO2
  • DOBRÝ ZDRAVOTNÝ STAV!
  • Presnosť, precíznosť, zodpovednosť.