Vikendové upratovacie práce

22.06.2017 Lokalita: Trnava Vhodné pro absolventy

Hľadáme pracovníkov, ktorí majú záujem pracovať cez víkendy

Ponúkame:

  • bezplatnú dopravu zo stanice do PSA a späť
  • mzdu vyplácame 2x mesačne
  • možnosť privyrobenia každý víkend

Náplň práce:

  • upratovanie, čistenie, zametanie, vysávanie, utieranie prachu, čistenie dopravníkových pásov, wapkovanie
  • pracuje sa v závode PSA na zvarovni alebo na lakovni
  • prašné pracovné prostredie
  • pracovný čas v sobotu od 00:00h - 12:00h alebo v nedeľu od 06:00h - 18:00h
  • hodinová odmena 3,5 € brutto

Požadujeme:

  • dobrý zdravotný stav
  • schopnosť pracovať v noci
  • v prípade záujmu nás kontaktujte na trnava@proactpeople.sk alebo +421 915 780 800