ÚDRŽBÁR STROJOV

16.10.2017 Lokalita: Komárno

Hľadáme údržbára pre firmu, ktorá sa zaoberá výrobou káblových zväzkov pre priemyselné použitie.

Ponúkame:

  • dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti v prevažne mladom kolektíve a v príjemnom pracovnom prostredí.

Náplň práce:

  • Zabezpečovanie preventívnej a operatívnej údržby.
  •  Zodpovednosť za kalibrácie náradí, strojov a zariadení.
  • Organizovanie externej kalibrácie podľa potreby.
  • Zabezpečenie inštalácie a nastavenie nových strojov alebo zariadení.
  • Projektové práce – Generálne opravy, modernizácia a prestavba strojovéhovybavenia, vrátane procesových úprav.
  • Diagnostika a efektívne riešenie nástrojových chýb.
  • Komunikácia s externými konzultantmi ohľadne revízie elektrických zariadení apožiarnej ochrany.
  • Vypracovávanie a aktualizovanie plánov údržby, údržba strojov.
  • Identifikovanie opotrebovaných dielcov.Objednávanie náhradných dielcov. Zodpovednosť za inventárny stav náhradnýchdielcov.
  • Analyzovanie príčin prestojov a prijímanie opatrení na ich eliminovanie.
  • Optimalizácia výroby v prípade strojovej odstávky.
  • Podpora výroby technickými vylepšeniami.
  • Monitorovanie a kontrolovanie nákladov na údržbu.
  • Komunikovanie so zmenovými majstrami, procesnými inžiniermi a dodávateľmistrojov a zariadení.
  • Spolupráca s technickým oddelením pri špecifikovaní potrebných nástrojov.

Požadujeme:

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Ak Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na emailovú adresu: komarno@proactpeople.sk alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 907 712 161