Študenti IT univerzít- skvelá dlhodobá brigáda

22.06.2017 Lokalita: Bratislavský kraj Vhodné pro absolventy

Pre nášho klienta – celosvetovo uznávanú medzinárodnú spoločnosť, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu "Dlhodobá brigáda pre študentov IT univerzít so znalosťou anglického jazyka" s nástupom asap (podľa dohody).

Ponúkame:

  • príležitosť pre študentov VŠ
  • práca v mladom kolektíve
  • flexibilná pracovná doba prispôsobená študentom VŠ
  • získavanie praxe v administratíve počas štúdia na VŠ, nadobudnutie cenných skúseností
  • platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore

Náplň práce:

  • práca v MS Excel, Powerpoint , MS Word
  •  flexibilná pracovná doba
  • anglický jazyk na komunikačnej úrovni
  • podpora technického oddelenia

Požadujeme:

  • aktívni študenti denného štúdia-
  • technickú zručnosť
  • veľmi dobrá znalosť práce s Excelom, macros (VBA)
  • anglický jazyk na komunikačnej úrovni je podmienkou!
  • dobré znalosti v programovaní (SQL, VBA)
  • v prípade záujmu životopisy posielať na ibm@brigadnici.sk
  • kontakt: +421 917 784 249