TPP - LKW vodič prepravného vozidla - BA

09.05.2017 Lokalita: Bratislava - Rača

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Vodič prepravného vozidla (preprava osobných vozidiel) s nástupom možným ihneď.

Ponúkame:

  • dlhodobú a stabilnú prácu pre vodičov so skúsenosťami s prevozom osobných vozidiel a skúsenosťami s vybavovaním formalít, spojených s týmto prevozom
  • možnosť práce poväčšine cez pracovné dni, víkendy výnimočne
  • adekvátne mzdové ohodnotenie
  • po absolvovaní úspešného pohovoru priamo v spoločnosti možnosť nástupu ihneď

Náplň práce:

  • prevzatie vozidiel z pripraveného miesta resp. od odosielateľa
  • kontrola poškodení a úplnosti (hlásenie vrátnikovi resp. kompetentnej osobe, zápis do príslušných dokladov)
  • vyplnenie potrebných dokladov súvisiacich s transportom
  • transport vozidiel k príjemcovi s následným prevzatím
  • vykonanie colných odbavení na hraniciach alebo u špedície, doma aj v zahraničí
  • starostlivosť o pridelený prepravník, jeho údržba
  • flexibilné riešenie vzniknutých problémov s TR10 a TR00

Požadujeme:

  • vodičský preukaz C a E
  • minimálne 2-3 roky praxe a skúseností
  • podmienkou sú skúsenosti s prepravou osobných vozidiel prepravníkom a znalosť colných formalít
  • príjemné vystupovanie, adekvátne sebavedomie
  • znalosť cudzích jazykov vítaná
  • v prípade, že Vás uvedená pozícia zaujala, prosíme o zaslanie Vášho životopisu na e-mail kortisova@proactpeople.sk