Strojárenský pracovník Galanta

22.06.2017 Lokalita: Galanta Možnost ubytování

Hľadáme vhodných kandidátov pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá vyrába komponenty pre automobilový priemysel

Ponúkame:

  • dlhodobé a stabilné zamestnanie
  • ubytovanie a dopravu zdarma
  • možnosť kariérneho rastu

Náplň práce:

  • vykonávanie pridelenej výroby v určenom množstve
  • zaručiť a zabezpečiť poriadok a čistotu na svojom pracovisku
  • vykonávať a starať sa o vykladanie/nakladanie kusov a o balenie vyrobených kusov
  • obsluha CNC strojov
  • 4 zmenná prevádzka: 2x ranná, 2x poobedná, 2x nočná, 2x voľno

Požadujeme:

  • stredoškolské vzdelanie
  • dobrý zdravotný stav
  • ochota pracovať na zmeny
  • v prípade záujmu nás kontaktujte: trnava@proactpeople.sk alebo +421915780800