Stabilná práca - Nastavovač CNC strojov

10.10.2019 Lokalita: Zvolen

Pre nášho spoľahlivého partnera hľadáme vhodných kandidátov do strojárskej výroby na pozície nastavovačov strojov CNC. Jedná sa o úspešnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá vyrába komponenty pre automobilový priemysel.

Ponúkame:

  • mzda od 879€ - brutto + príplatky, po skúšobnej dobe navýšenie mzdy
  • Odmeny pri nájdených chybných obrobkoch
  • výkonnostné odmeny
  • sociálny program zamestnávateľa
  • 13 a 14 plat
  • príplatky nad rámec ZP
  • výhodné stravovanie v závodnej jedálni
  • možnosť privyrobenia si v rámci nadčasovej práce
  • príspevky na DDS
  • ročné odmeny
  • atď...
  • Ďalšie benefity sú súčasťou bohatého sociálneho programu spoločnosti

Náplň práce:

  • - Nastavovanie, prestavovanie CNC obrábacích centier.- Koordinácia práce operátorov vo výrobe.- Vykonávanie meraní (ručných alebo s pomocou meracích zariadení).- Zodpovednosť za chod obrábacích center a splnenie plánu výroby.- Práca s technickou dokumentáciou- Práca v nepretržitej 4-zmennej prevádzke (7 a ½ hodinové zmeny)

Požadujeme:

  • vzdelanie - stredoškolské s maturitou - zameranie technické, strojárske (mechanik, nastavovač...)
  • znalosti práce v programe Siemens výhodou
  • znalosť čítania strojárskych/ pneumatických výkresov podmienkou!
  • samostatnosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa
  • absolvent technickej školy - výhoda
  • prax vo výrobnom podniku - výhoda