Procesný inžinier vo výrobe

07.11.2017 Lokalita: Česká republika Možnost ubytování

Hľadáme šikovného procesného inžiniera s praxou. Požadujeme Komunikačné a Organizačné schopnosti a Časovú flexibilitu. Skúsenosť s vedením tímu minimálne 3 roky. Výhodou je skúsenosť pri zavádzaní novej výroby. Náš klient pôsobí v automobilovom priemysle.

Ponúkame:

  • Stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnostiPráca na trvalý pracovný pomer Ponúkame možnosť pomoci pri presťahovaní Hradené ubytovanie prvých 10 mesiacov Požiadavka presťahovania sa za prácouSpolupráca na rozbehu celkom nového projektuZaujímavé finančné ohodnotenie Možnosť profesionálneho a osobného rastuŠkolenie v zahraničí26 dní dovolenkyPríspevok na stravovanie

Náplň práce:

  • Zaistenie nového výrobného procesu
  • Zodpovednosť za plánovanie a plnenie cieľov 
  • Komunikácia v AJ alebo NJ 

Požadujeme:

  • Pre výkon práce je nutné presťahovať sa za prácou
  • CV zasielajte v slovenskom a v Anglisckom/Nemeckom jazyku 

Odpovedať na inzerát

Zaujal vás tento inzerát? Zavolejte na nášu kontaktnú linku alebo nám zašlite Vaše osobné údaje prostredníctvom formulára a mi sa Vám ozveme.

Kontaktné informácie

 

Kliknutím na vyššie uvedené tlačidlo „ Súhlas“ súhlasím so spracovaním a uložením mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č.122/2013 Z.z. ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.