Procesný inžinier vo výrobe

19.09.2017 Lokalita: Česká republika Možnost ubytování

Hľadáme šikovného procesného inžiniera s praxou. Požadujeme Komunikačné a Organizačné schopnosti a Časovú flexibilitu. Skúsenosť s vedením tímu minimálne 3 roky. Výhodou je skúsenosť pri zavádzaní novej výroby. Náš klient pôsobí v automobilovom priemysle.

Ponúkame:

  • Stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnostiPráca na trvalý pracovný pomer Ponúkame možnosť pomoci pri presťahovaní Hradené ubytovanie prvých 10 mesiacov Požiadavka presťahovania sa za prácouSpolupráca na rozbehu celkom nového projektuZaujímavé finančné ohodnotenie Možnosť profesionálneho a osobného rastuŠkolenie v zahraničí26 dní dovolenkyPríspevok na stravovanie

Náplň práce:

  • Zaistenie nového výrobného procesu
  • Zodpovednosť za plánovanie a plnenie cieľov
  • Komunikácia v AJ alebo NJ

Požadujeme:

  • Pre výkon práce je nutné presťahovať sa za prácou
  • CV zasielajte v slovenskom a v Anglisckom/Nemeckom jazyku