Pracovník/čka príjmu suroviny

08.05.2019 Lokalita: Trnava

Hľadáme šikovných mužov alebo ženy na pracovnú pozíciu do Leopoldova

Ponúkame:

  • pracovná zmluva na dobu určitú od 01.06.2019 - 31.12.2019
  • priemerná čistá mzda okolo 600 € plus stravné lístky

Náplň práce:

  • odoberanie, váženie, preberanie, vzoriek suroviny /repky, kukurice/
  • práca s PC, vytváranie, kontrola dodacích listov a podobná administratívna činnosť
  • 12h pracovný režim /krátky a dlhý týždeň/
  • miesto výkonu práce Leopoldov pri Hlohovci
  • pozícia vhodná pre mužov aj pre ženy
  • základná mzda 650 € brutto + zákonné príplatky + stravné lístky
  • v prípade záujmu nás kontaktujte: 0915 780 800, trnava@proactpeople.sk
  • osobne na adrese: Zelený Kríčok 1/C, 917 01 Trnava

Požadujeme:

  • stredoškolské vzdelanie
  • schopnosť práce s PC
  • logické myslenie a rozhodovacia schopnosť