Pracovník/čka v práčovni

28.05.2018 Lokalita: Malacky Možnost ubytování Vhodné pro absolventy

Hľadáme mužov alebo ženy do práčovne v Malackách

Ponúkame:

  • jednoduchá manuálna práca v stoji vhodná pre mužov alebo pre ženy
  • ubytovanie zdarma
  • týždenné zálohy
  • 3 € netto/h
  • práca na 1 zmenu v čase od 05-17 alebo od 06-18h

Náplň práce:

  • triedenie, nakladanie, premiestňovanie bielizne
  • vykladanie bielizne do/z vozíkov
  • v prípade záujmu nás kontaktujte na 0915 780 800 alebo mail: trnava@proactpeople.sk

Požadujeme:

  • dobrý zdravotný stav

Odpovedať na inzerát

Zaujal vás tento inzerát? Zavolejte na nášu kontaktnú linku alebo nám zašlite Vaše osobné údaje prostredníctvom formulára a mi sa Vám ozveme.

Kontaktné informácie

 

Kliknutím na vyššie uvedené tlačidlo „ Súhlas“ súhlasím so spracovaním a uložením mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č.122/2013 Z.z. ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.