PRÁCA S UBYTOVANÍM

09.10.2017 Lokalita: Komárno Možnost ubytování

Jednoduchá práca, prebaľovanie čokolád a cukroviniek. ZABEZPEČÍME VÁM UBYTOVANIE ZDARMA.

Ponúkame:

  • DLHODOBÚ PRÁCU
  • možnosť okamžitého nástupu
  • odmena 3,00 €/hod. v ČISTOM
  • DOCHÁDZKOVÝ BONUS 40 €
  • možnosť výberu pracovných zmien (pracovný čas od 06:00 do 14:15 hod. alebo od 14:15 do 22:30 hod.)
  • NÁBOROVÝ PRÍSPEVOK 330 € (postupne vyplácaný po čiastkach na týždennej báze po 30 €)
  • ODMENA 100 € za vyhľadávanie každého ďalšieho pracovníka, ak tento človek odpracuje minimálne 1 mesiac
  • možnosť týždennej zálohy

Náplň práce:

  • Prebaľovanie čokolád a cukroviniek v čistej , modernej a klimatizovanej hale v Senci.

Požadujeme:

  • manuálnu zručnosť
  • precíznosť
  • chuť pracovať
  • AK VÁS DANÁ PONUKA ZAUJALA PROSÍME VÁS O ZASLANIE ŽIVOTOPISU na emailovú adresu: komarno@proactpeople.sk
  • alebo nás kontaktujte na tel. čísle: 0907 712 161