Pomocné údržbárske práce - nástup IHNEĎ

18.04.2018 Lokalita: Bratislava - Ružinov

Výborná príležitosť pre zručného muža.

Ponúkame:

  • výbornú príležitosť pre zručného muža, ktorý si chce slušne zarobiť
  • primárna pracovná doba je PO-PIA, no ponúkame aj možnosť práce cez víkendy = vyšší zárobok
  • hrubá hodinová mzda 3,90 EUR

Náplň práce:

  • pomocné údržbárske práce - dlhodobo
  • práce na vzduchotechnike v administratívnej budove - výmena filtrov, čistenie vzduchotechnických komôr, pomoc technikovi pri odstraňovaní závad (výmena vložiek, vodovodných batérií, prenášanie nábytku)
  • dlhodobá brigáda s nástupom IHNEĎ na 8 hodín denne (1. týždeň 7:00 - 15:00, 2.týždeň 9:30 - 18:00), pracovná doba hlavne PO-PIA, možnosť práce aj cez víkendy

Požadujeme:

  • Vyžaduje sa ochota nastúpiť čo najskôr.