Pomocné práce v potravinárskom priemysle

21.08.2018 Lokalita: Komárno

Výroba kvasených potravín v príjemnom prostredí. DOPRAVA ZABEZPEČENÁ z týchto miest: Svätý Peter, Hurbanovo, Vék, Martovce, Hliník, Kava.

Ponúkame:

  • Ponúkame Vám dočasnú prácu s MOŽNOSŤOU AJ DLHODOBEJ SPOLUPRÁCE  v potravinárskom priemysle pri JEDNOZMENNEJ prevádzke v KOMÁRNE.
  • Pracuje sa počas pracovných dní od 07:30 do 16:00 hod..
  • VÍKENDY SÚ VOĽNÉ.
  • Hodinová mzda od 2,759,- €/hod., ktorá môže byť vyššia.

Náplň práce:

  • Ide o pomocné práce vo výrobe:
  • -vykladanie, nakladanie a čistenie čerstvej zeleniny.
  • -balenie kvasenej zeleniny.
  • -prípadne upratovacie práce.

Požadujeme:

  • dobrý zdravotný stav,
  • manuálna zručnosť,
  • zodpovednosť,
  • spoľahlivosť