Pomocný pracovník - brigáda

09.05.2017 Lokalita: Bratislava - Rača Vhodné pro absolventy

Pre nášho klienta – tlačiareň ..... hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu pomocný manipulačný pracovník vo výrobe..... s nástupom ihneď

Ponúkame:

  •  pomocné práce v tlačiarni - zmennosť : 8 a 12 hodinové zmeny od PO-PI( 14:00-22:00, 22:-06:00,6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00 )- práca cez víkendy na 12 hod. zmeny (6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00)- nenáročné manipulačné práce v tlačiarni- práca vhodná pre mužov, ženy, dôchodcov aj študentov- nástup možný ihneď
  • Ponúkame výber pracovných zmien (Možnosť vybrať si dni kedy chcete pracovať)

Náplň práce:

  • nenáročné manipulačné práce v tlačiarni
  • práca pri výrobnej linke
  • odoberanie výtlačkov s výrobnej linky a ukladanie na paletu

Požadujeme:

  • základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie/študent vysokej školy
  • Potrebná osobná registrácia v našej kancelárii na Račianskej 22/A jeden deň pred prvým nástupom do práce. Prosíme prineste si so sebou na registráciu aj potvrdenie od lekára o spôsobilosti na brigádu alebo platný potravinársky preukaz.Študenti - Potvrdenie o návšteve školy
  • kontaktujte nás zaslaním životopisu na adresu blava@arieteservice.sk alebo blava@proactpeople.sk alebo na čísle 0907 656 424