MURÁR s ubytovaním (práca na SLOVENSKU)

19.04.2018 Lokalita: Košický kraj Možnost ubytování

PONÚKAME VÁM MURÁRSKE PRÁCE V RÁMCI CELÉHO SLOVENSKA V ZÁVISLOSTI OD STAVBY, NA KTOREJ SA AKTUÁLNE PRACUJE. Práca je zabezpečená s ubytovaním.

Ponúkame:

  • Zamestnanie na slovenskú pracovnú zmluvu.
  • Hodinovú mzdu 5€/hod.
  • Práca v stabilnej spoločnosti.
  • Možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka.
  • Stabilné a dlhodobé zamestnanie.
  • Ubytovanie zabezpečované.
  • Výplata vždy načas.
  • Poskytovanie stravných lístkov.
  • Platená dovolenka.
  • Platené zdravotné a sociálne poistenie.

Náplň práce:

  • Všetky exteriérovéa interiérové stavebné práce. Murovky, omietky, maľovky, stierky, sadrokartón,
  • montáž obkladu a dlažby, pokládky podláh, maľovanie, zatepľovacie práce, montáž
  • okien a ostatné stavebné práce. Pracuje sa na rôznych typoch stavieb, pracuje
  • sa na základe inštrukcii vedúceho stavby.

Požadujeme:

  • Podmienkou je min. 3 ročná prax s odbornou prácou na stavbe
  • Skúsenosť s prácou
  • Samostatnosť a spoľahlivosť
  • Pozitívny prístup k práci
  • Manuálna a technická zručnosť
  • Bezúhonnosť
  • Spoľahlivosť
  • Dôslednosť
  • Zodpovednosť
  • Zdravotná spôsobilosť
  • Psychická spôsobilosť
  • Vyhovujú uchádzači so vzdelaním: - základné vzdelanie, - stredoškolské bez maturity, - stredoškolské s maturitou