Montážny pracovník / pracovníčka

22.06.2017 Lokalita: Trenčín

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Operátor / Operátorka ( výroba zadných svetlometov) s nástupom možným ihneď.

Ponúkame:

  • možnosť práce 4 dni a 4 dni voľno alebo 3 zmenka
  • Dlhodobú a stabilnú prácu pre operátorov výroby so skúsenosťami, ale aj bez praxe
  • Možnosť práce poväčšine cez pracovné dni, víkendy výnimočne
  • Adekvátne mzdové ohodnotenie
  • Po absolvovaní úspešného pohovoru priamo v spoločnosti možnosť nástupu ihneď
  • mzdové zvýhodnenie za prácu v 4 zmennej prevádzke 10%
  • nočné zmeny 0,55€/hod
  • odmena za prácu vo sviatok = mzda + 20€
  • odmena za pracovnú pohotovosť = 0,50€/hod + nadčas
  • firemné akcie , večierky,
  • vstupenky na športové podujatia, kultúrne akcie, plaváreň, masáže
  • zájazdy
  • zvyšovanie mzdy po skúšobnej dobe
  • odmena za odporučenie zamestnanca
  • stravovanie v závode 0,90€ a výber z 5-tich jedál + nadštandardná ponuka
  • DOPRAVA ZDARMA po vybraných trasách (upresnenie na pohovore )

Náplň práce:

  • práca na hlavný pracovný pomer, prácu v 3 alebo 4-zmennej prevádzke,
  • vykonávanie manuálnej práce vo výrobe, obsluhovanie výrobných strojov a zariadení
  • čistenie, balenie a kontrolovanie kvality polovýrobkov alebo hotových výrobkov
  • už po skončení skúšobnej doby prvé navýšenie mzdy a ďalšie po zvyšovaní kvalifikácie a skúseností

Požadujeme:

  • stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie