Montážny pracovník/pracovníčka

11.01.2018 Lokalita: Trenčín

Pre nášho klienta - medzinárodnú spoločnosť, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Montážny pracovník/pracovníčka ( výroba zadných svetlometov) s nástupom možným ihneď.

Ponúkame:

  • možnosť práce na 3-zmeny alebo na 4-zmeny (4 dni práca a 4 dni voľno)
  • práca vhodná pre mužov aj ženy,
  • Adekvátne mzdové ohodnotenie
  • Po absolvovaní úspešného pohovoru priamo v spoločnosti možnosť nástupu ihneď
  • firemné akcie , večierky,
  • vstupenky na športové podujatia, kultúrne akcie, plaváreň, masáže
  • zájazdy
  • každoročné zvyšovanie miezd
  • 13. a 14. plat
  • odmena za odporučenie zamestnanca
  • stravovanie v závode 0,90€ a výber z 5-tich jedál + nadštandardná ponuka
  • stravné lístky v hodnote 3,50€
  • Doprava zdarma v rámci Trenčína
  • možnosť prestupu do kmeňového stavu zamestnávateľa

Náplň práce:

  • vykonávanie manuálnej práce vo výrobe, obsluhovanie výrobných strojov a zariadení
  • čistenie, balenie a kontrolovanie kvality polovýrobkov alebo hotových výrobkov

Požadujeme:

  • schopnosť a ochota pracovať vo viacsmennej prevádzke (3 alebo 4 smeny)
  • manuálna zručnosť
  • precíznosť a presnosť v dodržiavaní pracovných postupov
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita
  • životopis si môžete zasielať na e-mailovú adresu luptakova@proactpeople.sk