Montážny pracovník/pracovníčka

05.06.2018 Lokalita: Kočovce Možnost ubytování

Pre nášho klienta - medzinárodnú spoločnosť, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Montážny pracovník/pracovníčka ( výroba predných svetlometov) s nástupom možným ihneď. Nástupná základná mzda: 705,00€, základná mzda po skúšobnej dobe: 755,00€ + výkonnostná prémia (do 10% ) + príplatky za poobedné, za nočné, za nadčasy, za víkendy, za sviatky, za nepretržitú prevádzku...

Ponúkame:

  • práca na hlavný pracovný pomer v trojzmennej a štvorzmennej prevádzke,
  • práca vhodná pre mužov aj ženy,
  • motivujúce finančné ohodnotenie,
  • prvé zvýšenie mzdy už po skúšobnej dobe
  • pracovný odev,
  • stravné lístky v hodnote 4,00€
  • 13. a 14. plat
  • široký sociálny program:
  • BEZPLATNÁ AUTOBUSOVÁ DOPRAVA zo smerov (NM,TN,PN,MY a ďalšie), príp. príspevok na dopravu,
  • rôzne firemné podujatia, športové a relaxačné aktivity
  • možnosť ďalšieho profesijného rastu (napr. predák tímu príp. iné pracovné pozície)
  • stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
  • možnosť kvalitného zaškolenia
  • možnosť prestupu do kmeňového stavu zamestnávateľa

Náplň práce:

  • montáž svetlometov podľa stanovených pracovných postupov
  • sledovanie kvality komponentov a hotových výrobkov
  • základná obsluha strojov a strojných zariadení

Požadujeme:

  • schopnosť a ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke (3 alebo 4 smeny)
  • manuálna zručnosť
  • precíznosť a presnosť v dodržiavaní pracovných postupov
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita
  • životopis si môžete zasielať na e-mailovú adresu luptakova@proactpeople.sk