Letná brigáda vo výrobe v Trnave - od 5 €/h s ubytovaním zdarma

12.07.2021 Lokalita: Trnava Možnost ubytování Vhodné pro absolventy

Hľadáme kandidátov na letnú brigádu do výroby v Trnave pri výrobe skleného vlákna

Ponúkame:

  • základná hodinová mzda 5,00 € brutto
  • príplatky brutto:
  • poobedná zmena 0,33 €
  • nočná zmena 1,43 €
  • sobota 2,08 €
  • nedeľa 3,58 €
  • ubytovanie zdarma
  • strava zdarma
  • Brigáda v mesiacoch jún - september 2021
  • Vhodné pre študentov od 18 rokov
  • Brigáda formou pracovnej zmluvy
  • pred nástupom na brigádu je možná ukážka výroby, aby ste vedeli, čo budete robiť
  • z dôvodu manipulácie s bremenami nad 15 kg je brigáda vhodná len pre mužov
  • pred nástupom na brigádu absolvujete vstupnú lekársku prehliadku zdarma
  • budete pracovať na 4 zmeny v nepretržitej prevádzke, 8 hodín denne: 2 dni ranná zmena, 2 dni poobedná zmena, 2 dni nočná zmena, 2 dni voľno a tento cyklus sa nepretržite opakuje

Náplň práce:

  • Vyvážanie, dovážanie, prepravovanie a manipulovanie s materiálom a surovinami
  • Balenie a manipulovanie s hotovými výrobkami a balenie polotovarov
  • Manipulovanie s bremenami nad 15kg
  • organizovanie práce na združovacom stroji, kontrolovanie množstva a kvality vyrábanej produkcie
  • obsluha zariadení na sekanie skleného vlákna
  • doprava zabezpečená na trasách:Trasa č. 1: Šoporňa, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Vlčkovce, Opoj, Majcichov, Zeleneč, TrnavaTrasa č. 2: Hlohovec, Leopoldov, Trakovice, Bučany, Brestovany, Dolné Lovčice, Zavar, Križovany nad Dudváhom

Požadujeme:

  • výborný zdravotný stav