HOSTESKY študentky na 13.februára 2018

11.01.2018 Lokalita: Bratislava - Ružinov Vhodné pro absolventy

Pre celosvetovo známu kozmetickú spoločnosť hľadáme šikovné hostesky na promoakciu 13.2.2018.

Ponúkame:

  • nenáročnú, no atraktívnu brigádu pre šikovné študentky nad 18 rokov
  • čas brigády : 13.2.2018 od 13:00 - 20:00 hod
  • hodinová hrubá mzda : 3,60 €

Náplň práce:

  • pomoc pri balení materiálov a darčekov
  • registrácia hostí
  • odovzdávanie materiálov a darčekov
  • pomoc pri oceňovaní počas programu

Požadujeme:

  • študentky nad 18 rokov
  • slušné , kultivované vystupovanie
  • predpísané oblečenie : čierne nohavice/sukňa a biela blúzka alebo čierne šaty