Dlhodobá a stabilná práca v strojárstve - Banská Bystrica (aj s možnosťou ubytovania)

11.01.2018 Lokalita: Banská Bystrica Možnost ubytování

Pre nášho nového spoľahlivého partnera hľadáme vhodných kandidátov do strojárskej výroby na pozície CNC operátorov a pomocných operátorov. Jedná sa o úspešnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá vyrába komponenty pre priemyselný a automobilový priemysel/poľnohospodárske a cestné mechanizmy.

Ponúkame:

  • Spoločnosť dbá na spokojnosť svojich zamestnancov a ráta s nimi do budúcna, takže spoločnosť zabezpečí vstupné zaškolenie v období 3-6
  • mesiacov, kedy sa operátorovi venuje majster a operátor senior, v rámci
  • adaptačného procesu.
  • Pracovná doba je prispôsobená spojom v rámci Banskej Bystrice (jedná sa o 3 zmennú prevádzku s upraveným začiatkom zmien).
  • Spoločnosť poskytuje pracovné oblečenie a umožňuje jeho časté menenie a čistenie.
  • Poskytované sú rôzne bonusy zamerané na odvedenú kvalitnú prácu operátora a tímové bonusy.
  • Možnosť privyrobenia si v rámci nadčasovej práce.
  • Voľné víkendy.
  • Možnosť ubytovania.
  • Ďalšie benefity sú súčasťou bohatého sociálneho programu spoločnosti.

Náplň práce:

  • obrábanie odliatkov
  • práca na CNC strojoch a sústruhoch
  • ručné obrábanie kovov,
  • dokončovacie práce

Požadujeme:

  • zodpovednosť
  • dochvíľnosť
  • ochota vzdelávať sa
  • absolvent technickej školy
  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie a tolerancií
  • minimálne 3 roky skúsenosť s obrábaním na CNC strojoch