Brúsič

16.03.2021 Lokalita: Nové Mesto nad Váhom

Hľadáme uchádzačov so skúsenosťami do jednozmennej prevádzky u významného klienta v oblasti strojárskej výroby stavebných a hutníckych strojov s motivačným ohodnotením.

Ponúkame:

  • Mzda 4,70 € / hod
  • Práca na trvalý pracovný pomer
  • Prácu na jednu zmenu / 06.00 - 14.00 / možnosť nadčasov
  • Stravovanie v závodnej jedálni
  • Možnosť okamžitého nástupu

Náplň práce:

  • Brúsenie
  • Odhrotovanie
  • Odguličkovanie zvarencov
  • Obrusovanie po zváraní
  • Obrusovanie hrán po pálení

Požadujeme:

  • Stredoškolské vzdelanie
  • Prax na pozícií žiadaná