BRIGÁDA – ZBER JABĹK

27.06.2017 Lokalita: Kameničná Vhodné pro absolventy

Hľadáme brigádnikov pre nášho klienta, ktorá sa zaoberá pestovaním ovocia a zeleniny.

Ponúkame:

  • BRIGÁDU na zber JABĹK pri Komárne v obci KAMENIČNÁ
  • SEZÓNNU, jesennú brigádu od AUGUSTA do OKTÓBRA
  • HODINOVÚ mzdu 2,50 € brutto, ale treba dodržiavať určitý výkon
  • OBED za 0,75 €

Náplň práce:

  • zbieranie jabĺk v sade,
  • oberačka od PONDELKA do SOBOTY,
  • pracovný čas od 7:00 hod.
  • keďže zber je sezónna práca, úrodu treba zberať aj viac ako 8 hodín denne,
  • často pracuje 8 - 11 hodín denne

Požadujeme:

  • zodpovedný prístup k práci
  • dobrý fyzický stav
  • spoľahlivosť,
  • manuálnu zručnosť,
  • samostatnosť,
  • rýchle pracovné tempo,
  • práca je vhodná pre uchádzačov, ktorí sú zvyknutí na ťažšie práce na poli
  • životopis si môžete zasielať na e-mailovú adresu kissova@proactpeople.sk