Balič/Balička

09.05.2017 Lokalita: Bratislava - Dúbravka

Pre nášho klienta – medzinárodnú spoločnosť - Medical Glass hľadáme vhodného kandidáta kandidáta na pozíciu Balič/Balička s nástupom IHNEĎ po úspešnom absolvovaní ústneho pohovoru a BOZP - PO

Ponúkame:

  • Trvalá pracovná perspektíva - po zácviku a skúšobnej dobe možnosť prejsť na trvalý prac. pomer do kmeňového stavu. Zamestnávateľ poskytuje pracovné oblečenie a obuv. Gastrolístky sú samozrejmosťou. Priame spojenie MHD až pred budovu prevádzky. Kvalitné zaškolenie - teoretické aj praktické.
  • 4 EUR/hodina, od 650 EUR/mes. + príplatky za nočné zmeny, prácu vo sviatok,
  • dochádzkový bonus

Náplň práce:

  • Hľadáme šikovných, zručných a zodpovedných kandidátov ( ženy a subtílnych mužov) na pozíciu BALIČ/KA, v oblasti výroby sklenených ampúl pre zdravotnícky priemysel. Práca na 8-hodinové zmeny 6-14/14-22/22-6.- priebežná kontrola a ukladanie výrobkov- balenie sklenených ampuliek- základné upratovanie pracoviska. Práca nie je zložitá, ale vyžaduje manuálnu zručnosť, precíznosť a dobrý zrak.

Požadujeme:

  • stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie/študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa
  • Manuálna zručnosť.Dobrý zrak. Precíznosť a zodpovednosť.Ochota pracovať na 8-hodinové zmeny (6.00-14/14.00-22.00/22.00-6.00).
  • vhodná práca najmä pre ženy
  • zašlite nám Váš životopis na adresu blava@proactpeople.sk
  • tel.kontakt 0907 656 424 - v pracovné dni od 9:30 do 17:00 hod.