Ťahač/ka skleného vlákna

28.05.2017 Lokalita: Trnava Vhodné pro absolventy

Hľadáme šikovných mužov a ženy pre nášho klienta v Trnave

Ponúkame:

  • náborový príspevok do 2000 €
  • zaujímavé platové podmienky
  • motivačný bonusový systém

Náplň práce:

  • vyťahovanie návinov z navíjacieho stroja a ich označovanie podľa druhu výrobku
  • zaisťovanie správneho chodu ťažných stanovíšť a kontrola funkčnosti zariadenia
  • ťahanie skleného vlákna z platinových pecí za použitia rôznych druhov lubrikácie
  • 4 zmenná nepretržitá prevádzka, 8h pracovné zmeny
  • možnosť výrobnej prehliadky
  • Bezplatná doprava autobusom na trase:
  • Trasa č. 1: Šoporňa, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Vlčkovce, Opoj, Majcichov, Zeleneč, Trnava
  • Trasa č. 2: Hlohovec, Leopoldov, Trakovice, Bučany, Brestovany, Dolné Lovčice, Zavar, Križovany nad Dudváhom, Trnava

Požadujeme:

  • výborný zdravotný stav
  • schopnosť pracovať v noci a na zmeny
  • v prípade záujmu nás kontaktujte na +421915780800 alebo trnava@proactpeople.sk